Dřevěný kříž na zeď 21,5cm
11 bodov do věrnostního systému
Dřevěný kříž na zeď 21,5cm
Popis
Tento kříž má hnědou dřevěnou základnu zvýrazněnou bílým křížkem a malým kovovým křížem uprostřed, což mu dodává elegantní vintage nádech. Náš jedinečný kříž je dodáván s připevněným pilovým háčkem a snadno se zavěsí pomocí hřebíku nebo nástěnného háčku.
Vlastnosti:
- Barva: Jak je znázorněno.
- Velikost: cca 21,5 x 12,5 x 1,3 cm.
- Materiál: Dřevo.
- Tento kříž má hnědou dřevěnou základnu zvýrazněnou bílým křížkem a malým kovovým křížem uprostřed, což mu dodává elegantní vintage nádech.
- Náš jedinečný kříž je dodáván s připevněným pilovitým háčkem a snadno se zavěsí pomocí hřebíku nebo háčku na zeď.
- Ozdobný nástěnný kříž je perfektní dárek k narozeninám, Velikonocům, Vánocům, biřmování, svatbě nebo jakékoli speciální příležitosti.
Obsah balení:
1 dřevěný kříž
| Hmotnost | 0.025 kg |
|---|---|
| Material | dřevo |
| Barva | hnědá |
| Délka | 21,5cm |
Parametry
| Délka | 20cm výška a 11,5cm šířka |
|---|---|
| Barva |
|
| Material | Dřevo, Plast |
| Výrobní společnost | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Zástupce výrobce v EU | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa zástupce v EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| E-mail zástupce v EU | eurep@eurep-gmbh.de |













