Ventilátor na krbová kamna a kouřovod 5 Fire PRO 695 - TURBO FAN
Ventilátor na krbová kamna a kouřovod (od 15cm do 20cm) 5 čepelový - Fire PRO 695 - TURBO FAN 3V1
Novinka roku sezóny 2023/2024
Ekologický ventilátor pro krby, kamna, kamna, sporáky a krbová kamna. Je možnost uchytit jej přímo na kouřovod pomocí magnetů nebo stříbrné železné pásky nebo jednoduše jen položit na kamna - 3V1
Pro svůj chod si vyrábí svoji vlastní elektřinu. Maximální rozsah teplot: 55 °C - 340 °C, 300m3 / h
21,5 cm vysoký 1 vrtulový ventilátor
16cm průměr vrtule - i šířka samotného ventilátoru.
10,5cm hloubka ventilátoru
Ventilátor je vynikajícím doplňkem k jakýmkoli kamnům, které mají hladký a plochý povrch, jako jsou kamna - kamna na spalování dřeva, uhelná kamna, plynové sporáky a podobně.
Je nutné ventilátor jen postavit na rovný a hladký povrch ideálně v blízkosti okraje kamen, nebo jej umístit na kouřovod pomocí magnetu (vestavěný již na ventilátoru) případně pomocí ocelové pásky - 3V1
Výhody ventilátoru na krbová kamna
- Zvýšená účinnost: Teplý vzduch cirkuluje přímo do obytné zóně rychleji, než většina tepla stoupá okamžitě až ke stropu, čímž se zvýší účinnost vytápění vašich kamen.
- Úspora paliva: Zkoušky provedené ve spolupráci s vedoucí kanadskou univerzitou dokázaly, že používání ventilátoru způsobuje úsporu paliva až o 18%.
- Náklady na provoz: Díky teplu z kamen, krbu nebo sporáku je ventilátor kamen nejekonomičtějším způsobem, jak účinně cirkulovat teplý vzduch po místnosti. Nejsou potřeba žádné kabely, zástrčky ani baterie.
- Unikátní design čepele - bezpečný a efektivní: Jedinečný ventilátor je navržen tak, aby poskytoval široký průřez jemného pohybu teplého vzduchu, aby se předešlo nepříjemným průvanům.
Krbový ventilátor a jeho plusy
- Stačí ho dát na vrch kamen a ventilátor začne rozhánět horký vzduch do vaší místnosti, jakmile se krb - kamna zahřejí
- Snižte svůj účet za topení - Vyhřejte svůj pokoj až o 41% rychleji a ušetříte až 18% nákladů na palivo
- Vylepšený model - Vysoce výkonný, ultra tichý model, který činí váš krb ještě efektivnějším
- Samoregulace - Po dosažení teploty 55° C začíná vrtule sama otáčet a teplý vzduch dostávat do místnosti
- Nadčasový design - vyroben z eloxovaného hliníku
Balení:
1 x ekologický ventilátor 5 čepelový - Fire PRO 695 - TURBO FAN
1 x kovová páska pro uchycení ventilátoru na kouřovod
1 x návod k použití
| Hmotnost | 0,9 kg |
|---|---|
| Výška |
21,5 cm |
| Šířka – podstavce |
—- |
| Váha odeslaného zboží |
1,1kg |
| RPM (otáček za minutu) |
720 |
| Maximální průtok vzduchu za minutu | 300 m/hodina, 5,06 m/ minúta |
| Provozní teplota ventilátoru |
55-340C |
| Počet čepelí |
5ks |
| Barva |
|
|---|---|
| Maximální průtok vzduchu za minutu | 300m/hod 5m/min |
| Provozní teplota ventilátoru | 55-340C |
| RPM (otáček za minútu) | 720 |
| Váha | 0,9kg |
| Výška | 21,5cm |
Rado Rado Ověřená recenze
hodnotím pozitívne
Vladimír 123 Ověřená recenze
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.
| Výrobní společnost | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| Zástupce výrobce v EU | EC REP SERVICES SL |
| Adresa zástupce v EU | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| E-mail zástupce v EU | ecrepservice@hotmail.com |


















