NOLA 586 plazmový flexi zapalovač USB
12 bodov do věrnostního systému
NOLA 586 plazmový flexi zapalovač USB
Tento plazmový zapalovač se stane skvělý pomocníkem nejen v domácnosti, ale také v zahradě a na cestách. Využívá k zapálení elektrický oblouk, namísto tradičního plynu. Je vhodný pro zapalování kamen, krbů, grilů, svíček, plynových sporáků, cigaret atp. Odolný vůči větru a chladu. Má integrovaný MicroUSB port, kterým se zapalovač dobíjí.
Plně nabitý zapalovač lze použít cca 60x. Součástí balení je nabíjecí USB kabel.
Parametry
| Baterie | 220 mAh, 3,7 V, nabíjanie cca 1,5 - 2 hodiny |
|---|---|
| Hĺbka | 2cm |
| Obsah balení | Zapalovač + usb kabel |
| Výrobce | Nola |
| Výška | 22cm |
| Šířka | 2,5cm |
| Výrobní společnost | Severochema, družstvo pre chemickú výrobu |
|---|---|
| Adresa | Vilová 333/2, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
| obchod@severochema.cz |












