Růženec 803 černý
9 bodov do věrnostního systému
Cena
246 Kč s DPH
Původní cena
319 Kč s DPH
Ušetříte
23 % (73 Kč)
Kód produktu
N0803
EAN
731093448324
Růženec se skleněnými kuličkami série 803
Velice pěkný růženec v délce 70cm.
Vhodný k nošení na krku.
| Hmotnost | 0.028 kg |
|---|---|
| Material | Sklo, Slitina zinku |
| Barva | Černá |
| Délka | 70cm + 15cm |
| Velikost korálků: | 6mm |
| Ostatní: | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
Parametry
| Délka | 70cm + 15cm |
|---|---|
| Barva |
|
| Material | Sklo, Slitina zinku |
| Ostatní | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
| Velikost korálků | 6mm |
| Výrobní společnost | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Zástupce výrobce v EU | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa zástupce v EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| E-mail zástupce v EU | eurep@eurep-gmbh.de |















