Růženec zlatý perlový
11 bodov do věrnostního systému
Cena
297 Kč s DPH
Původní cena
355 Kč s DPH
Ušetříte
16 % (58 Kč)
Kód produktu
ZDER002
EAN
0655390826046
Růženec zlatý perlový
Růženec, který je pospojován syntetickými perlami zlaté barvy. Ve spodní části růžence visí křížek Ježíše Krista. Dle přání Vám umíme vyrobit růženec i na míru podle zvolených korálků, které si vyberete. Na jeden růženec lze vyrobit vždy jen jedno jméno nebo jméno s číslicemi podle typu korálků.
Velice pěkný růženec v délce 50cm.
| Hmotnost | 0.014 kg |
|---|---|
| Material | Slitina zinku |
| Barva | Zlaty |
| Délka | 50cm |
| Velikost korálků: | 6mm |
| Ostatní: | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
Parametry
| Délka | 50cm |
|---|---|
| Barva |
|
| Material | Slitina zinku |
| Ostatní | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
| Velikost korálků | 6mm |
| Výrobní společnost | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Zástupce výrobce v EU | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa zástupce v EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| E-mail zástupce v EU | eurep@eurep-gmbh.de |














