Dřevěný kříž 05 na podstavci 12,5cm
13 bodov do věrnostního systému
Dřevěný kříž 05 na podstavci 12,5cm
Vyrobeno z prémiového dřevěného materiálu s jemným zpracováním, šetrné k životnímu prostředí a odolné při používání.
Hezká dekorace do domácnosti, kanceláře, obchodu, výkladu, pokoje a pod.
Nádherný dárek pro vaše přátele, kteří milují křížové ozdoby.
Krásný starožitný design dodává místnosti šarm a přitažlivost.
Může být nejen krásnou dekorací do domácnosti, obchodu apod., ale také skvělým dárkem pro vaše přátele, kteří mají rádi křížové ozdoby.
12,5 x 7 x 2,5 cm
Obsah balení:
1 dřevěný kříž s podstavcem
| Hmotnost | 0.025 kg |
|---|---|
| Material | dřevo |
| Barva | hnědá |
| Délka | 12,5cm |
Parametry
| Délka | 20cm výška a 11,5cm šířka |
|---|---|
| Barva |
|
| Material | Dřevo, Plast |
| Výrobní společnost | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Zástupce výrobce v EU | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa zástupce v EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| E-mail zástupce v EU | eurep@eurep-gmbh.de |













